Náprava pánveVelká část populace má nějakou odchylku v oblasti bederní a křížové - u dospělých většinou ženy. Nezdravý životní styl - sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, dlouhodobé jednostranné zatížení, náhlé zatížení ochablých svalů a stres mohou přispět k oslabení soudržnosti svalů, vazů a kostí v celé pánevní oblasti. Dochází k posunu v křížopánevním spoji, jeden kyčelní kloub je výš než druhý, příčná pánevní osa se z vodorovné stává šikmou, nebo je jedna strana pánve vytočena dopředu. Při vychýlení nevědomky ulevujeme jedné polovině těla a druhou přetěžujeme, což má nedozírné následky v celém organizmu. Nápravou pánve se vrací funkce celého těla do normálu.

Samotná náprava probíhá ve dvou etapách:

  1. Uvolňovací masáž. Jedná se o velmi jemnou a lehkou masáž, která působí na jemná nervová zakončení v kůži na zádech a břichu. Důsledkem je uvolnění spasmů. Masáž je velmi zklidňující, relaxační, příjemná , používám i baňky a horké kameny. Touto masáží tělo "změkne", připraví se pro vlastní nápravu, její působení dobíhá i následné dny.
  2. Náprava pánve - odblokovací masáž. Uvolněné tělo se lehkou manipulací uvede do správného postavení.

K dosažení nápravy je potřeba absolvovat v průměru tři masáže (záleží na zdravotním stavu klienta). Mezi jednotlivými masážemi je potřeba počítat s rozpětím maximálně 7 dní. Delší mezeru nedoporučuji, protože tělo opět ztuhne. Jedna masáž trvá 1,5 hod. Během nápravního cyklu je potřeba hodně pít.

Nápravou pánve odstraňuji řadu problémů - téměř polovinu gynekologických bolestivých problémů u žen, mnoho jich nemůže otěhotnět právě kvůli posunuté pánvi. Správné postavení pánve umožňuje bezproblémové otěhotnění, těhotenství i porod - nastávající maminky mohou chodit na masáže až do porodu. Odstraněním spasmů vnějších a hlubokých břišních a pánevních svalů se normalizuje funkce všech vnitřních orgánů. Mizí bolesti bederní a krční páteře, skoliosy, bolesti hlavy a ramen, žaludeční neuróza, pocit "strhaného břicha", trávicí problémy. U mužů jsou nejčastější indikací zhoršená kvalita spermií a problémy meziobratlových plotének s následným vystřelováním bolestí do nohou.


Cena masáže je 600 Kč za hodinu.Brno, Mendlovo nám. 17, Lékařský dům
http://www.jursa.eu/dasa
E-mail: dasa@jursa.eu
Mobil: 732 205 169