Masáž břichaMasáž břicha je součástí nápravy pánve, lze ji uplatnit i samostatně. Provádím ji u klientů se zatuhlým břichem, nebo u těch, kterým břicho při přitlačení dlaní "tepe". Je jemná, hladivá, přesto uvolňuje břicho do hloubky. Baňkování a masáž horkými kameny účinek masáže umocní. Odstranění spasmů v břišní dutině vede k úpravě toku energie v meridiánech, harmonizaci a aktivování čaker a odstranění jejich blokád.

Na fyzické úrovni se uleví všem vnitřním orgánům, zvýši se jejich prokrvení, zlepší se zažívání, odstraní se zácpa, normalizuje se funkce ženských orgánů , upravuje se hormonální systém, u mužů s zlepšuje kvalita spermií. Mizí bolesti bederní a křížové páteře.

Na úrovni psychické dojde k přeladění osobnosti. Člověk si uvědomí změnu ve svých postojích a pocitech - místo strachu, hněvu, bezmoci zažívá důvěru, jistotu, spokojenost, vitalitu, tvořivost, radost. Při řešení problémů za jiného emočního nastavení se jede po "nových kolejích", jež přináší nové výsledky řešení každodenních situací.Cena masáže je 600 Kč za hodinu.Brno, Mendlovo nám. 17, Lékařský dům
http://www.jursa.eu/dasa
E-mail: dasa@jursa.eu
Mobil: 732 205 169