Lymfatická masážTento druh masáže působí na pohyb lymfy v těle. Správně fungující lymfatický systém zabezpečuje zpracování a odvod odpadních látek z těla - jeho provázanost s imunitním systémem a očistná funkce je ze zdravotního hlediska velmi důležitá. Mízní systém nemá pumpu, jako třeba krevní oběh srdce, lymfomotorika je aktivována stahy okolních svalů, třeba i dýcháním, vibracemi tlukotu srdce. Tělesný pohyb lze jen doporučit.

Zdravotními indikacemi jsou úprava žilní nedostatečnosti a prevence tvorby otoků, odstraňování všech druhů otoků - poúrazových, revmatických, po statickém zatížení (dlouhé stání či sezení), dynamickém zatížení ( po tělesné námaze), vrozená či získaná nedostatečnost mízního systému, zvýšení obranyschopnosti, úprava metabolizmu, pročištění a regenerace celého organizmu. Velmi příznivě působí lymfatická masáž před operačními zákroky díky prevenci pooperačních otoků a následnému lepšímu hojení.

Kosmetickými indikacemi je zmírnění a prevence celulity - "pomerančové kůže", prevence tvorby vrásek, čištění pleti - akné v neakutním stavu, zpevnění podkoží.Cena masáže je 600 Kč za hodinu.Brno, Mendlovo nám. 17, Lékařský dům
http://www.jursa.eu/dasa
E-mail: dasa@jursa.eu
Mobil: 732 205 169