KonzultaceKonzultace slouží k tomu, aby se klient zorientoval v tom, co se mu v daném čase děje, jaká jsou hlavní témata k řešení, jak lze optimálně zvládnout konkrétní situaci. Poskytne informace jak využít stávající příležitosti, nebo jak minimalizovat negativní dopady nepříznivé konstelace. Jak porozumět tomu, co se dělo třeba před pěti lety. Jak se dnešní téma projevilo v minulosti, a kdy? Na co je dobré připravit se do budoucna?

Konzultace jsou nejčastěji vyhledávaným druhem mého poradenství. Nejčastější dotazy jsou např.: Co se teď se mnou děje? Vidím své záležitosti reálně nebo jsem něco přehlédl? Co ještě nevidím a na co dát pozor? Které záležitosti pečlivě prověřit? Co všechno v dané věci vstupuje do hry? Jaké jsou zde vlivy? Řešit problém hned nebo počkat na vhodnější období?

Mám změnit zaměstnání nebo raději zůstat? Pokud v něm zůstanu, mám se chovat zdrženlivě nebo se raději snažit o expanzi? Mám teď období tvořivosti a nových příležitostí nebo se po mně chce překousnout nezáživnou rutinu a plnit své pracovní povinnosti i přes určitou nechuť? Kdy toto období skončí a kdy přijde doba rozvoje? Mám předpoklady podnikat nebo se mi bude lépe dařit jako zaměstnanci? Nebo mám ještě zůstat v zaměstnání a s podnikáním počkat za dva roky?

Co se teď děje v mém partnerství? Kdy se mi v něm bude dařit? V jaké době mám možnost zlepšit stávající vztah? Na čem mám pracovat? A kdy mám možnost potkat nového partnera?

ceník

Brno, Mendlovo nám. 17, Lékařský dům
http://www.jursa.eu/dasa
E-mail: dasa@jursa.eu
Mobil: 732 205 169