AstrokartografiePokud se člověk přestěhuje do jiného bydliště, začne spolu s původním horoskopem současně platit také horoskop náležící bydlišti novému.
Zde nalezneme odpověď na to, proč se někomu po přestěhování začne v nějaké oblasti dařit a druhému se naopak dařit přestane. Kam se "přesunou" mé konstelace oproti původnímu horoskopu? Na co si mám dát pozor? Co se mi zde otevírá? Mám zůstat doma - v původním pracovišti nebo mám přijmout nabídku pracovat v zahraničí? Kde mám lepší podmínky pro profesní růst? Změna bydliště se samozřejmě projeví i ve všech dalších oblastech života: v osobních vztazích, ve zdraví a podobně.

Klient dostane v psané podobě výčet svých základních konstelací a jejich významu, 20 - 30 stran textu. Může dopředu sdělit, kterou oblast života chce probrat podrobněji, není to ale nutné. K osobnímu horoskopu pro jiné bydliště je k dispozici 2,5 hodiny konzultace. Během této doby proběhne výklad horoskopu. Je to práce interaktivní, kdy klient může klást otázky tak jak mu přichází během výkladu.

ceník

Brno, Mendlovo nám. 17, Lékařský dům
http://www.jursa.eu/dasa
E-mail: dasa@jursa.eu
Mobil: 732 205 169